Dobre praktyki dydaktycznej współpracy uczelni z otoczeniem – konferencja eCo-Solving

przez | 12/04/2016

Serdecznie zapraszamy na konferencję końcową projektu eCo-Solving,
pt. „Aplikacyjne prace dyplomowe i inne formy współpracy uczelni z otoczeniem”.

Warszawa, 16 maja 2016, 8.30-16.00
Sala Balowa, Pałac Tyszkiewiczów-Potockich
ul. Krakowskie Przedmieście 32

Konferencja będzie okazją do spotkania przedsiębiorców, reprezentantów instytucji publicznych i organizacji pozarządowych oraz naukowców, którzy starają się budować połączenia między uczelnią i otoczeniem w celu zapewnienia studentom jak najlepszych warunków praktycznego kształcenia.

W materiałach konferencyjnych opublikowane zostaną wszystkie fiszki prezentujące doświadczenia dydaktycznej współpracy uczelni z otoczeniem, ze wszystkich obszarów wiedzy zgłoszonych przez uczestników konferencji. Na konferencji, podczas sesji otwartych zostanie zaprezentowanych kilkanaście wybranych przykładów, pokazujących możliwie szerokie spektrum form współpracy.

Zapraszamy do przesyłania przykładów dobrych praktyk dydaktycznej współpracy uczelni z otoczeniem. Aby przesłać przykład współpracy prosimy wypełnić tę fiszkę i przesłać na adres: ecosolving@uw.edu.pl do dnia 28.04.16

Osoby spoza Warszawy będą mogły skorzystać z bezpłatnego noclegu w przeddzień konferencji liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Szczegóły nt. konferencji znajdują się w załączonym  Komunikacie.

Plakat konferencyjny  tutaj.

Formularz rejestracyjny  tutaj.

 

Projekt eCoSolving, realizowany przez UW w partnerstwie z Fundacją Pracownia Badań i Innowacji Społecznych STOCZNIA, finansowany jest ze środków funduszy norweskich oraz środków krajowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *